Atrakcje
SnowShow Music Fest
Atrakcje

SnowShow Music Fest to zdecydowanie największy polski festiwal muzyczny poza granicami kraju. Nie ma na rynku żadnego wyjazdu, który poziomem produkcji, liczbą osób czy atmosferą choćby zbliżył się do naszego poziomu.

SnowShow Music Fest to zdecydowanie największy polski festiwal muzyczny pozaJest to ogromne wyzwanie logistyczne i organizacyjne: 2 TIRy sprzętu, blisko 2000 uczestników, kilka namiotów, masa przeróżnych eventów. Czekają na Was przeróżne atrakcje: od warsztatów kulinarnych, przez Wasze ulubione Silent Disco, turnieje pokera, konkursy, losowania nagród, imprezy na stoku i dziesiątki innych atrakcji, aż po koncerty. Amatorzy dobrej zabawy i mocnych wrażeń na pewno nie będą zawiedzeni.

Na koncertach zagra 4-6 zespołów. Możecie liczyć na naprawdę mocny line’up, który co roku próbują powielać naśladowcy. 🙂 Pamiętajcie jednak, że profesjonalne światło, świetne nagłośnienie oraz atmosfera SnowShow Music Fest jest tylko jedna!

Ciekawi Was, kto zagra tym razem? Uzbrójcie się w cierpliwość, już wkrótce ujawnimy więcej szczegółów!

Pamiętajcie, że Les2Alpes to miejscówka, która przyciąga rzesze miłośników białego szaleństwa. Jest to sława jak najbardziej uzasadniona. Wiadomo jednak, że nie samym śniegiem człowiek żyje! Dlatego na SnowShow Music Fest przygotowaliśmy dla Was masę opcji na rozrywkę po nartach. Znajdziecie tu sporo restauracji i gwarnych barów czy pubów, a nawet kluby, gdzie jak zawsze będziemy się świetnie bawić!

Szkolenie Freeride

Zajęcia trwają po pół dnia przez 3 dni i odbywają się w grupach max. 5-osobowych. Ilość miejsc ograniczona: kto pierwszy, ten lepszy!

Pakiet podstawowy: 1700 PLN

 • profesjonalny fotograf ze skillem freeride’owym, który uwieczni nasze działania poza trasą!
 • bluza i czapka ZIMNO o wartości ok. 400 zł
 • zniżka 25% na zakupy (np. na kurtkę narciarsko-snowboardową – 15.000 oddychalności i nieprzemakalności czy deskę ZIMNO!)
 • lawinowe ABC (możesz mieć własne!)
 • zajęcia lawinowe

Pakiet plus: 2200 PLN

 • profesjonalny fotograf ze skillem freeride’owym, który uwieczni nasze działania poza trasą!
 • bluza, czapka i okulary przeciwsłoneczne ZIMNO z polaryzacją (ze szwajcarskiego materiału TR90!) o wartości ok. 650 zł
 • zniżka 50% na kurtkę narciarsko-snowboardową ZIMNO – 15.000 oddychalności i nieprzemakalności!
 • wypożyczenie sprzętu freeride’owego ZIMNO!
 • lawinowe ABC (możesz mieć własne!)
 • zajęcia lawinowe

Atrakcje SnowShow:

Music Pass uprawnia do wstępu na 2 koncerty z topowymi artystami. Wystąpili już u nas m.in. PRO8L3M, Tymek, Dawid Podsiadło, Mrozu, Ørganek, Nosowska, Brodka, Sokół, O.S.T.R., Young Leosia, Catz ‘n Dogz, Modestep, Łąki Łan i wielu innych.

Poniżej przedstawiamy przykładową listę aktywności, których możecie spodziewać się wybierając się z nami na SnowShow Music Fest do Les2Alpes. Przez ten tydzień czeka Was masa atrakcji, codziennie przez cały czas czekają na Was różne aktywności, a niektóre z nich odbywają się kilkukrotnie podczas tego wyjazdu. W przypadkach od nas niezależnych faktyczny program wyjazdu może się nieco różnić.

Pod lodowcem Mont-de-Lans (3500 metrów n.p.m.) kursuje słynna podziemna kolejka Dome Express.

Koncerty

Słoneczne Alpy. Muzyka na żywo. Czujesz ten klimat? Na ten wyjazd zapraszamy artystów, którzy doskonale odnajdują się w tej atmosferze i świetnie się bawią rozkręcając dla nas imprezy na powietrzu!

Malowanie przy winie

Tą aktywnością pobudzimy Waszą kreatywność! Miły wieczór spędzony z winem, sztalugą i farbami do Waszej dyspozycji. Puść wodze fantazji i stwórz arcydzieło, które będzie przypominać Ci o Music Fest! My zadbamy o wino, przekąski i wszelkie materiały do malowania. Ty zajmiesz się tworzeniem sztuki!

Stand up

Totalna nowość w naszej ofercie! Popularna forma spędzania czasu, można się wyluzować po całym dniu ruchu. My zapewniamy artystów i gwarantujemy dobry ubaw!

Silent Disco

Z pozoru cicha impreza, na którą kto raz już przyszedł, przyjdzie i każdy następny. Imprez Silent Disco doświadczycie na prawie każdym wyjeździe SnowShow!

Losowanie nagród

Podczas wyjazdu macie szansę zgarnąć naprawdę cenne nagrody od naszych sponsorów.

Imprezy Après-ski

Après-ski mają swój niepowtarzalny klimat, którego nie wolno przegapić. Musisz tam wpaść!

Biba na stoku

Biba na Stoku – kluczowy punkt każdego wyjazdu, i jedna z Waszych ulubionych atrakcji. Tańce w butach narciarskich, losowanie nagród, gry i zabawy na śniegu to tylko początek. Impreze rozkręcają dla Was nasi Dj’e a piloci zadbają aby każdy bawił się wyśmienicie.

Poker Night

Sportowa rywalizacja nie musi odbywać się tylko na stoku, chill przy kartach to świetny plan na wieczór.

Warsztaty kulinarne Mood4Food

Najlepsza alternatywa dla makaronu z sosem pomidorowym i parówką.

Szkolenie narciarskie i snowboardowe

Zarówno dla tych, którzy chcą zacząć od zera, jak i tych, którzy chcą szlifować technikę na najwyższym poziomie…

Kluby

Imprezowych miejscówek nie brakuje w Les2Alpes! Bawimy się w barach i klubach – wszędzie gdzie można tańczyć w butach narciarskich i nie tylko! Nasze sprawdzone miejsca to La Grotte Du Yeti, Studio & Smithys.

Zawody Freestyle

Zobacz jak robi to ekipa PRO! Poczuj klimat sportowej adrenalinki i naładuj się zajawką na sporty zimowe.