Organizator

Dlaczego my?

1. Ludzie tacy, jak Ty!

Nasza działalność opiera się na ludziach. Bez Was nie byłoby nas. Wiemy, co dla Was dobre, dlatego z nami tak chętnie jeździcie, a my rozwijamy się w tempie ponad 30% rocznie.

Np. jeśli jesteś studentem i wybierzesz markę SnowShow STUDENT wiesz, że będziesz przebywał z młodymi ludźmi w wieku ok. 19-25 lat. Ludźmi ambitnymi, aktywnymi, którzy wiedzą, czego chcą i co to jest dobra zabawa.

Nasze marki to:

SnowShow STUDENT – wyjazdy dla młodych, aktywnych studentów. Dla tych z Was, którzy oprócz świetnej ceny, szukają także najlepszego towarzystwa oraz masy, masy atrakcji na najwyższym poziomie wśród ludzi takich jak Wy. Inteligentni, wyluzowani ludzie to nasza siła. W końcu wszyscy mamy jeden cel: chcemy się dobrze bawić w dobrym towarzystwie. SnowShow to wyjazdy dla osób, które cenią sobie wysoką jakość w rozsądnej cenie. Stawiamy na fajne stoki (jazda to podstawa) oraz dużo rozrywek, a mniejszy nacisk kładziemy na standard apartamentów (w końcu jesteśmy jeszcze młodzi).

SnowShow PLUS – został stworzony dla osób w wieku 24-30 lat, zarówno tych kończących studia, jak i tych, którzy ten piękny okres mają już za sobą. Uznaliśmy, że wszyscy pracujecie, macie wysokie aspiracje, powoli budujecie swoją pozycję, odnajdujecie się na rynku pracy. Nasze wyjazdy są właśnie dla Was. Pojawiają się pytania, czy trochę starsze osoby mogą z nami jechać… Oczywiście nie stanowi to problemu jeśli jesteś np. rok czy dwa lata starszy(-a). SnowShow PLUS to wyjazdy, na których możecie liczyć na dość wysoki standard zakwaterowania, ale nadal pamiętamy, że jesteście młodymi ludźmi i nie to jest dla Was najważniejsze.

SnowShow OLDSCHOOL – wyjazdy dla osób w wieku 30-39 lat, które nadal wiedzą, co to dobra zabawa oraz nie lubią nudnego wypoczynku. Mimo, że jesteście reprezentantami „starej szkoły” wiemy, że macie jeszcze to „coś”, wciąż jesteście młodzi duchem i macie tę iskrę. Musicie jednak pamiętać, że nasze wyjazdy są dla młodych ludzi i chodzi nam głównie o fajne spędzenie czasu, a nie o wybitne luksusy. Oczywiście większość wyjazdów „OLDSCHOOL” sygnowana jest tagiem „LUX”, który gwarantuje pewien poziom, ale nie dziwcie się, że łóżko znajduje się w salonie z aneksem kuchennym lub że może okazać się, że śpicie we wnęce sypialnej, a nie w pokoju z wielkim oknem.

SnowShow CHILLING – letnie wyjazdy do Chorwacji na kite i windsurfing.

2. Prawdopodobnie najlepsza zabawa

Wiemy, że dobre wakacje to czas spędzony ze znajomymi (starymi, bądź właśnie poznanymi). Organizujemy Wasz czas tak, by uśmiech nie schodził z Waszych twarzy. Imprezy z DJami, konkursy, losowania nagród, zawody, kursy tańca, warsztaty barmańskie, a nawet koncerty – to u nas chleb powszedni.

3. Profesjonalne przygotowanie

Nasze imprezy turystyczne są idealnie zaplanowane i przygotowane. Jeździmy wyłącznie do miejsc, które znamy i osobiście sprawdziliśmy. Nasza liczna obsługa dba o Twoje zadowolenie. Instruktorzy, DJe, piloci, animatorzy, nauczyciele tańca i wiele innych osób troszczy się, żeby obyło się bez nieprzyjemnych niespodzianek, a Twoje wakacje były niezapomniane.

4. Niechęć do ryzyka

Wiele biur podróży najpierw sprzedaje miejsca, a potem zamawia miejsca noclegowe. My robimy odwrotnie. Ze szczególną starannością dbamy o przepływ gotówki (cashflow), a umowy z kontrahentami podpisujemy tak, aby zabezpieczały nas i naszych klientów.

5. Sami komponujecie produkt

To Wy wybieracie, czy chcecie wykupić szkolenie, czy nie. Decydujecie, czy interesuje Was dojazd własny, autokar czy samolot. Możecie rozszerzyć zakres ubezpieczenia, wykupić dodatkowe wolne miejsce w autokarze, apartamencie, a nawet ubezpieczyć się na wypadek rezygnacji z wyjazdu.

6. Im wcześniej, tym taniej

Zapisując się na wyjazd z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem możesz zaoszczędzić nawet do 300 zł (początek września)! U nas nie ma takiej opcji, jak Last Minute. To wszystko w Waszym interesie, ponieważ biuro ma silne i solidne podstawy, a dzięki wczesnym wpłatom możliwe jest dokładne zaplanowanie przepływu gotówki. Mało tego, mamy nawet coś takiego, jak antypromocja – maruderzy, którzy zapisują się w ostatniej chwili, płacą więcej!

7. Zniżki dla naszych stałych klientów

To, ile płacicie jest zależne od tego, na ilu wyjazdach byliście. Wyjadacze kasują naprawdę konkretne zniżki (do 100 zł).

8. Wiarygodność

Jesteśmy firmą wpisaną do Ewidencji Organizatorów Turystyki Województwa Mazowieckiego pod numerem licencji 1013. Funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 00031587, z kapitałem zakładowym w wysokości 50 000 zł. Ponadto jesteśmy członkiem PIT (Polskiej Izby Turystyki)! Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową w Europäische Reiseversicherung.

9. Rewolucyjny system do kontaktów z klientem

Specjalnie dla Was stworzyliśmy system, który pozwala nam się z Wami perfekcyjnie komunikować. To tutaj wybieracie interesujące Was świadczenia, preferowane miasto wyjazdu oraz wprowadzacie wszystkie dane niezbędne do zarezerwowania wyjazdu. Wpłacicie zaliczkę? Jak tylko ją zaksięgujemy, pojawi się w systemie! W nim także dobieracie osoby, z którymi chcecie być w pokoju. Przed wyjazdem dostaniecie dokładnie informacje dotyczące miejsca i godziny odjazdu. A co na samym wyjeździe? Codziennie dostaniecie SMSa z imprezowym planem dnia!

10. Wasze zadowolenie jest dla nas ważniejsze niż krótkoterminowy zysk

Wiemy doskonale że jedyną gwarancją dla osiągnięcia długoterminowego zysku jest dobry produkt, który doceniają nasi klienci. My inwestujemy w Wasze zadowolenie, gdyż wiemy, iż jest to jedyna gwarancja naszego sukcesu.

Copyright by Koniecznie sprawdź także Val Thorens