Artyści

DJ MatKa

rap/funk/nudisco/rnb/trap/house

DJ MatKa - MATeusz KAczor (1989 r.) ok. 100kg żywego uśmiechu. Jestem góralem z krwi i kości, Reprezentuję Żywiec. Od kilku lat zamieszkuję w Warszawie, jednak nadal jestem góralem.

Konkretnego "bio" nie posiadam, ponieważ jak wiadomo, dj żyje z grania a nie pisania, a i żadnej wzruszającej historii, związanej z początkami tej przygody, nie posiadam.

Kilka lat temu, przypadek i nadmiar wolnego czasu sprawił, że postanowiłem spróbować swoich sił w puszczaniu piosenek w niewielkim Żywieckim lokalu (mixowaniem wtedy, nie można było tego nazwać, stylu również określić nie potrafię). Po pewnym czasie grono osób, podchodzących i przybijających "piątki", zaczęło się powiększać i tym samym dawać mi do zrozumienia, że chyba całkiem fajnie to wychodzi. Z biegiem czasu, skille zaczęły wzrastać, równocześnie z chęcią do grania imprez i zapełniania nowych parkietów grając muzykę house. Gdzieś po drodze, w tym wszystkim pojawiła się pasja i zajawka, która dziś towarzyszy mi nieustannie i wyznacza moją ścieżkę w życiu. Jak to się mówi, "teraz, zajawka kipi gęsta". Obecny styl muzyczny uległ zmianie, ponieważ w mixach, które tworzą moje ręcę, możesz usłyszeć sporo funk`u, rapu, RnB, nudisco i ostatnio, trochę brzmień trapowych, chociaż dobry bit na 128bpm, nadal wprawia moje nogi w ruch. Nie będę rozpisywał się o klubach, w których grałem, oraz artystach, z którymi miałem przyjemność współpracować, przez ostatnie 6 lat, ponieważ w dalszym ciągu, wolę grać, niż pisać!

Mam nadzieje, że niebawem spotkamy się na najgrubszych zimowych imprezach organizowanych przez markę SnowShow, której obecnie jestem rezydentem, a Ty będziesz miał ochotę podejść i przybić "piątkę"!