Artyści

DJ 69Beats

newskool/rap/r&b/hip-hop/dancehall/funk

69Beats to działający aktywnie od 2008 roku, wszechstronny Party Rocker z Sopotu, regularnie rozkręcający imprezy w całej Polsce i nie tylko. Wielki miłośnik nowoczesnych DJ-skich urządzeń i technologii, a co za tym idzie autor wielu oryginalnych technicznych patentów, dzięki którym wszędzie gdzie się pojawia stara się udowadniać, że zawód DJ-a nie polega wyłącznie na puszczaniu po sobie piosenek. Aby się o tym przekonać i zobaczyć co czeka Was na jego imprezach wystarczy zobaczyć jeden poniższych filmów:

Muzycznie Sixty jest DJ'em bardzo elastycznym i stara się nie ograniczać wyłącznie do jednego gatunku, skąd poniekąd wzięła się właśnie ksywa "69Beats". Na jego imprezach można więc usłyszeć najróżniejsze brzmienia zaczynając od newskool'owego rapu, r'n'b', klasycznego hip-hop'u, przez dancehall, funk, trap, twerk i d'n'b, dalej mijając po drodze rockowe bangery i różne elektroniczne twory współczesnego świata, aż wreszcie dochodząc do jego korzeni, czyli klasycznych, miłych dla ucha House'ów, na których uczył się grać.

Mimo częstego imprezowania nie zapomina o podstawach, nieustannie szlifując umiejętności techniczne w domowym zaciszu, dzięki czemu z ogromną łatwością udaje mu się mieszać te wszystkie style muzyczne. Starannie dba o to, aby każdy w jego setach znalazł coś dla siebie i żeby jednocześnie zawsze przekazywać publiczności coś nowego i świeżego.