Artyści

DJ Romi

hip-hop/funk/mashup/r&b

Jego muzyczne dokonania oraz swoboda i naturalność muzycznego stylu najlepiej określają słowa samego Romiego - "Gram gdzie chce, z kim chcę i jak chcę :)" Na scenie muzyki klubowej istnieje od ponad 10 lat. DJ, promotor, producent i muzyk sesyjny, rezydent wielu znanych klubów. Od zeszłego roku związany jest z warszawskim DeLite Club, La Playą oraz łodzkim w Gossip.

Przez rok był rezydentem w znanych londyńskich klubach Hobgoblyn i Classic na Brixton St. Londyńskie doświadczenia wykorzystał w swojej muzycznej działalności, licznie współpracując z artystami brytyjskich scen klubowych. Muzyczny styl Romiego to hip-hop, funk i dancehall, które wzbogaca szeroko rozumianą elektroniką. Jego sety to połączenie dobrej techniki miksowania z melodyjnymi skreczami. Niemal zawsze występuje z wokalistami i muzykami, zmieniając zwykły występ w niecodzienny live-act.

Założyciel Sculpture Sound System oraz autor projektu Deepthroat. Współtworzył wiele projektów jazzowych i instrumentalnych. Autor elektryzującego, jedynego w swoim rodzaju i zajawkowego mixtejpu dla SnowShow.

Odwiedź profil Romiego na Facebooku!