Artyści

DJ CNR

rap/r'n'b/dancehall/soul/nu funk/nu disco/mashup

DJ CNR a.k.a (Czas Na Relax, CoNaRobił) historię z DJ-ingiem zaczął w 2001 roku, gdzie zamiast na "porywające" wykłady na wydziale prawa UW chodził z kolegą do domu organizując pierwsze scratch sesje, nagrywki i cała zabawę związaną z turntablizmem.

W latach 2004 - 2007 zaangażowany był w wiele projektów muzycznych. 4 wakacyjne miesiące spędził w USA, gdzie zyskał sobie przychylność czarnej publiki i niezwykle rozbudował swoją bibliotekę muzyczną. Dzięki tym doświadczeniom po powrocie na poważnie rozpoczął współpracę z klubami, agencjami eventowymi i ludźmi działającymi w branży muzycznej. Jego miksy rozgrzewały takie kluby jak Harenda, Hotl, Harlem, Palladium, Capitol, Pieksa Beach Bar, Surf Tawerna, Underground, Sfera, Rezerwat, Skarpa, Cul De Sac, Lucid, u Artystów, Opium, Envy, Mono Bar, Dream Club, Kongo Bar, El Presidente, Gingers, Fresh, Level, The Nine, Ego, De Lite, The Eve, Czekolada i całą masę innych. Często usłyszeć go można na eventach takich firm jak Samsung, Johnny Walker, Swarovski, Volvo, Pepsi czy Dulux.

W roku 2010 na stałe związał się ekipą SnowShow, dzięki czemu poruszył już niejednym Alpejskim stokiem. W Warszawie współtworzy projekt klubowych imprez "Warsaw Royale". Od 2012 jest członkiem Ekipy Wielkie Joł.

Sprawdź profil CNR'a na Facebooku!